• Szanowni Rodzice!

Zwracamy się do Rodziców uczniów naszej szkoły o wpłaty na rzecz Rady Rodziców w sugerowanej kwocie 30 zł od ucznia.
    W przypadku gdy do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko z rodziny składka wynosi: na pierwsze 30 zł, na drugie dziecko 15 zł a na każde kolejne dziecko w rodzinie 0 zł.
    Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, bo one są dla nas najważniejsze!

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. Rozumiemy, że obecna sytuacja związana z inflacją i drożyzną jest trudna dla wielu z nas, dlatego wsparcie może być w każdej kwocie. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty.

Rada Rodziców zaprasza  Rady klasowe (trójki klasowe) do współpracy, ponieważ wspólnymi siłami możemy zdziałać jeszcze więcej, dlatego prosimy Skarbników o  przyjmowanie wpłat od Rodziców.

Jeszcze raz bardzo prosimy o wpłaty na Radę Rodziców. Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane wsparcie.

Przewodnicząca Rady Rodziców
    Justyna Gapska