- Sympatyczni pracownicy
- Kochamy nasze dzieci, a one kochają naukę w naszej szkole
- Zorientowani na sport
- W zdrowym ciele, zdrowy duch!
- Bogata biblioteka
- Uczniowie posiadają dostęp do wszystkich zasobów w naszej bibliotece
Najnowsze
Aktualności
Adršpach – Karpacz – Praga – Wrocław
- 08.06.2026
W dniach 27-29 maja uczniowie klas 6 i 7 naszej szkoły wzięli udział w trzydniowej wycieczce Adršpach – Karpacz – Praga – Wrocław. Już pierwszego dnia, przy pięknej i słonecznej pogodzie, uczestnicy odwiedzili Skalne Miasto. Spacer pośród monumentalnych skał, a także rejs po Skalnym Jeziorku, dostarczyły uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i pozwoliły dostrzec piękno przyrody w jej najbardziej surowej i malowniczej odsłonie. Wieczorny spacer po Karpaczu stanowił spokojne zakończenie pełnego emocji dnia.
- Adršpach – Karpacz – Praga – Wrocław: więcej
Połajewo, plaża nad Gopłem, 07.06.26
- 08.06.2026
Skromny udział Grupy Rekonstrukcji Historycznej Armii Krajowej KOLUMBOWIE w pikniku „Dzień Rodziny z Rusałką” zorganizowanym przez naszego Burmistrza MiG i BiOK. Wystawa i przedstawienie nie mogło się mierzyć z takimi atrakcjami jak rejs Rusałką, czy wystawa starych motocykli i samochodów, ale dodaliśmy trochę historii do rozrywki i relaksu wypoczywających. Dziękuję członkom Grupy, ich rodzinom i naszym przyjaciołom za zaangażowanie. Do zobaczenia na szlaku…
- Połajewo, plaża nad Gopłem, 07.06.26: więcej
Piknik sportowo-rekreacyjny za nami!
- 08.06.2026
1 czerwca uczniowie klas 1–3 świętowali Dzień Dziecka w wyjątkowej, sportowo-piknikowej atmosferze. Wszystkich uczestników powitała pani wicedyrektor Patrycja Mielcarek, składając dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Następnie zaprosiła wszystkich do wspólnej rozgrzewki, oficjalnie inaugurując szkolny Dzień Sportu.
- Piknik sportowo-rekreacyjny za nami!: więcej
Stulecie Szkoły
- 06.06.2026
wywiad z p. Tomaszem Szadkowskim
Czy pamięta Pan swój pierwszy dzień w szkole jako nauczyciel. Początki Pana pracy w zawodzie, dlaczego nauczanie w szkole, pasja, chęć sprawdzenia się, a może przypadek?
Pamiętam. Mój pierwszy dzień w szkole był 1 lutego 2000 r. Byłem na zastępstwie na lekcji wychowania fizycznego, na pół etatu. Nie było miejsca dla nowych nauczycieli. Były to ciężkie czasy na rynku pracy. Moją wychowawczynią była pani Wanda Wiatrowska - późniejsza dyrektor, co ułatwiło mi przekonanie samego siebie, aby złożyć podanie o pracę. Od 20 czerwca do 31 sierpnia byłem bez pracy, 1 września zostałem zatrudniony na pełen etat jako nauczyciel WF. Studiowałem pedagogikę (specjalizacja WF), bibliotekoznawstwo. Pasja, praca z młodzieżą - jeździłem jako opiekun na koloniach, co również przyczyniło się do podjęcia decyzji o pozostaniu nauczycielem. Przekonała mnie również bliskość moje
- Stulecie Szkoły: więcej
Warsztaty plastyczno-techniczne w klasie 1a
- 06.06.2026
29 maja uczniowie klasy 1a uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach plastyczno‑technicznych, które przygotowała i poprowadziła pani Magdalena Brzezińska – mama jednego z uczniów. Zajęcia zostały zorganizowane z myślą o zbliżającym się Święcie Rodziny, a ich celem było wykonanie własnoręcznych upominków dla rodziców.
- Warsztaty plastyczno-techniczne w klasie 1a: więcej
„Rozumiem, co czytam”
- 06.06.2026
Pod takim hasłem dn. 28. 04. 26 r. odbył się konkurs umiejętności czytelniczych dla uczniów klas drugich i trzecich.
Klasy reprezentowali uczniowie: Julia Szydłowska kl. 2 a, Alan Witczak kl. 2a, Igor Chłędowski kl. 2 b, Cezary Nowak kl. 2 , Jan Barczak kl. 2 c, Wiktor Kowalski kl. 2 c, Szymon Wątrobicz kl. 3 a, Mikołaj Pietrzak kl. 3 a, Wiktor Michalak kl. 3 b, Jan Budkiewicz kl. 3 b, Franciszek Pszczuliński kl. 3 c, Henryk Krygier kl. 3 c- „Rozumiem, co czytam”: więcej
Samorząd Uczniowski
xxccxx