• Dzień Języków Obcych

• Dnia 26 września 2021 roku obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Celem tej inicjatywy jest ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu oraz wspieranie nauki języków obcych. Podczas zajęć języka angielskiego i języka niemieckiego w klasach uczniowie zastanawiali się dlaczego warto uczyć się języków obcych i jakie strategie warto przybrać, aby nauka była efektywna i dawała wiele radości. W klasach uczniowie przygotowani gazetki tematyczne, a także przeprowadzono quizy językowe, śpiewano piosenki. Odbył się również konkurs plastyczno-językowy pt. Symbole Wielkiej Brytanii i Niemiec” dla wszystkich chętnych uczniów z klas 0-VIII. Wpłynęło 125 prac, które znajdują się na wystawach w naszej szkole.